Як забронювати тур?

Головна / Як забронювати тур?

 

Як забронювати

В системі пошуку представлені понад 1,5 млрд турів від 67 туроператорів по 78 країнам.Скористайтесь найкращим он-лайн пошуком актуальних турів!


Процес бронювання туру простий 

1. Пошук туру.
Для пошуку оберіть:
– країну і назва готелю;- дати туру (дати вильоту і кількість днів відпочинку);- кількість осіб (якщо летять діти – вкажіть вік дітей).

Використовуйте параметри пошуку і сортування, щоб знайти найкращий варіант відпочинку саме для Вас!

2. Оформлення online.Зробіть свій вибір – виберіть тур, введіть контактні даніВам не обов’язково йти в офіс нашого турагентства – все максимально комфортно і швидко оформляється через сайт і по телефону.Це безпечно: всі Ваші особисті дані зашифровані, а оплата проводиться через захищені канали провідних українських банків.

Що потрібно для бронювання?

– Дані закордонних паспортів відпочиваючих: серія / номер, ім’я, прізвище, дата народження, дата закінчення паспорта. Підготуйте оригінали або копії паспортів та введіть з них дані.

– Актуальний телефон для зв’язку та email для отримання документів.

* Якщо даних закордонного паспорта немає в момент оформлення заявки: введіть ім’я та прізвище в правильній транслітерації, а інше можна буде внести пізніше або відправити нам скан / фото закордонного паспорта.

* Зверніть увагу: закордонний паспорт повинен бути дійсний ще півроку з моменту закінчення туру. Для подорожі в деякі країни термін може бути зменшений! Обов’язково проконсультуйтесь!- Дані Вашої картки для передплати туру. На внесеній Вами картці буде заблокована сума для передоплати. Повна оплата буде списана після підтвердження туру.

3. Натисніть забронюватиНаш менеджер передзвонить відразу ж після оформлення заявки і допоможе вам остаточно забронювати обраний вами тур.

4. Оплата та підтвердження туру

Умови оплати туру можуть бути стандартними:

Якщо до вильоту понад 14 днів – на Вашій карті заблокується 10% від вартості туру (гроші не списуються з карти до моменту повного підтвердження бронювання). Решту суми (90%) ви можете оплатити по рахунку або картою через модуль на сайті.

Якщо до вильоту менше 14 днів – потрібно внести повну передоплату (за рахунком в банку, через Приват24 або картою на сайті).

5. Отримання документів

За 2-3 дні до вильоту ви отримаєте всі документи по туру на вказану Вами при оформленні заявки пошту (авіаквитки, ваучер, медичну страховку та пам’ятку по країні).
Роздрукуйте їх і візьміть з собою. Якщо у Вас немає можливості роздрукувати, Ви можете отримати роздруковані документи у пунктах видачі документів, або у офісі.

Повний супровід

Ми завжди на зв’язку і в будь-якій ситуації ви можете звернутися до нашого менеджера, і він допоможе вирішити будь-які питання. Ви можете розраховувати на нашу підтримку з моменту оформлення заявки на тур і до повернення додому

Обирайте та бронюйте у лідера по онлайн-бронюванню турів і організації відпочинку.

Ви бачите тільки кращі пропозиції і бронюєте тури без переплат!